برگزاری دومین جلسه اولیای محترم دانش‌آموزان پایه پیش‌دبستان

روز چهارشنبه از ساعت 9 الی 10 دومین جلسه هماهنگی اولیای گرامی دانش‌آموزان پایه پیش‌دبستان با حضور سرکار خانم امجدی مدیر و موسس دبستان و معلمین پایه برگزار گردید.

این جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید توسط یکی از نوآموزان آغاز شد.

بعد از آن سرکار خانم امامی مسئول گروه زبان دبستان و سرکار خانم اقدامیان معلم زبان در مورد روند انجام کار و فعالیت این گروه صحبت کردند.

در ادامه جناب آقای هنری مسئول گروه شطرنج و سرکار خانم صفوی مدرس شطرنج دبستان توضیحاتی در خصوص شیوه‌ی آموزش و تکرار و تمرین این درس را برای اولیا بیان کردند و سپس سرکار خانم برزگر مدرس کامپیوتر دبستان در مورد نحوه‌ی تدریس کامپیوتر و تأکید بر تمرین دانش‌آموزان صحبت کردند و بعد از آن سرکار خانم سعادتمندی معاون آموزشی دبستان توضیحاتی را در خصوص گزارش پیشرفت تحصیلی میان ترم اول (آبان‌ماه) دانش‌آموزان و چگونگی دریافت کارنامه از اپلیکیشن را برای اولیا بیان کردند و در ادامه سرکار خانم کلانتری در مورد روند کار و فعالیت‌های کلاسی، طرح درس‌ها و واحد کار و... بیاناتی ارائه کردند.

در انتهای جلسه جناب آقای کوهستانی مدرس موسیقی دبستان در خصوص تأثیر موسیقی در رشد فکری و جسمی و عاطفی دانش‌آموزان، برگزاری کلاس آموزش موسیقی و... صحبت کردند.

باتشکر از اولیای عزیز که به موقع و فعال در جلسه حضور داشتند.

گزارش تصویری