برگزاری دومین جلسه اولیای محترم دانش‌آموزان پایه اول

روز چهارشنبه از ساعت 11 الی 13 دومین جلسه هماهنگی اولیای گرامی دانش‌آموزان پایه اول با حضور سرکار خانم امجدی مدیر و موسس دبستان و معلمین پایه برگزار گردید.

در ابتدا سرکار خانم امامی مسئول گروه زبان دبستان و سرکار خانم ذکاوت معلم زبان در مورد روند انجام کار و فعالیت این گروه صحبت کردند.

در ادامه جناب آقای هنری مسئول گروه شطرنج و سرکار خانم صفوی مدرس شطرنج دبستان توضیحاتی در خصوص شیوه‌ی آموزش و تکرار و تمرین این درس را برای اولیا بیان کردند و سپس سرکار خانم برزگر مدرس کامپیوتر دبستان در مورد نحوه‌ی تدریس کامپیوتر و تأکید بر تمرین دانش‌آموزان صحبت کردند و بعد از آن سرکار خانم سعادتمندی معاون آموزشی دبستان توضیحاتی را در خصوص گزارش پیشرفت تحصیلی میان ترم اول (آبان‌ماه) دانش‌آموزان و چگونگی دریافت کارنامه از اپلیکیشن را برای اولیا بیان کردند و در ادامه سرکار خانم اکبری در مورد روند کار و فعالیت‌های کلاسی، طرح درس‌ها، ارزشیابی‌ها، مسابقات دانش‌آموزی و روش تدریس بیاناتی ارائه کردند.

در انتهای جلسه جناب آقای کوهستانی مدرس موسیقی دبستان در خصوص تأثیر موسیقی در رشد فکری و جسمی و عاطفی دانش‌آموزان، برگزاری کلاس آموزش موسیقی و... صحبت کردند.

باتشکر از اولیای عزیز که به موقع و فعال در جلسه حضور داشتند.

گزارش تصویری