برگزاری دومین جلسه اولیای محترم دانش‌آموزان پایه دوم

روز چهارشنبه از ساعت 10 الی 11 دومین جلسه هماهنگی اولیای گرامی دانش‌آموزان پایه دوم با حضور سرکار خانم امجدی مدیر و موسس دبستان و معلمین پایه برگزار گردید.

در ابتدا سرکار خانم امامی مسئول گروه زبان دبستان و سرکار خانم ذکاوت معلم زبان در مورد روند انجام کار و فعالیت این گروه صحبت کردند.

در ادامه جناب آقای هنری مسئول گروه شطرنج و سرکار خانم صفوی مدرس شطرنج دبستان توضیحاتی در خصوص شیوه‌ی آموزش و تکرار و تمرین این درس را برای اولیا بیان کردند و سپس سرکار خانم برزگر مدرس کامپیوتر دبستان در مورد نحوه‌ی تدریس کامپیوتر و تأکید بر تمرین دانش‌آموزان صحبت کردند و بعد از آن سرکار خانم سعادتمندی معاون آموزشی دبستان توضیحاتی را در خصوص گزارش پیشرفت تحصیلی میان ترم اول (آبان‌ماه) دانش‌آموزان و چگونگی دریافت کارنامه از اپلیکیشن را برای اولیا بیان کردند و در ادامه سرکار خانم ایروانی در مورد روند کار و فعالیت‌های کلاسی، طرح درس‌ها، ارزشیابی‌های دوره‌ای، مسابقات دانش‌آموزی وو شیوه‌ی اجرای آنها به همراه پاورپوینت تهیه شده از فعالیت‌ها بیاناتی ارائه کردند.

در انتهای جلسه جناب آقای کوهستانی مدرس موسیقی دبستان در خصوص تأثیر موسیقی در رشد فکری و جسمی و عاطفی دانش‌آموزان، برگزاری کلاس آموزش موسیقی و... صحبت کردند.

باتشکر از اولیای عزیز که به موقع و فعال در جلسه حضور داشتند.

گزارش تصویری