برگزاری دومین جلسه اولیای محترم دانش‌آموزان پایه سوم

روز شنبه از ساعت 9 الی 10 دومین جلسه هماهنگی اولیای گرامی دانش‌آموزان پایه سوم با حضور سرکار خانم امجدی مدیر و موسس دبستان و معلمین پایه برگزار گردید.

در ابتدا مجموعه‌ای از فعالیت‌های کلاسی دانش‌آموزان به شکل مصور برای اولیا به نمایش گذاشته شد.

سپس سرکار خانم امامی مسئول گروه زبان دبستان و سرکار خانم اقدامیان معلم زبان در مورد روند انجام کار و فعالیت این گروه صحبت کردند.

در ادامه جناب آقای هنری مسئول گروه شطرنج دبستان توضیحاتی در خصوص شیوه‌ی آموزش و تکرار و تمرین این درس را برای اولیا بیان کردند و سرکار خانم برزگر مدرس کامپیوتر دبستان نیز در مورد نحوه‌ی تدریس کامپیوتر و تأکید بر تمرین دانش‌آموزان، چگونگی انجام تکالیف و... صحبت کردند.

جناب آقای غفاری معلم قرآن و خوشنویسی نیز در خصوص شیوه‌های تدریس قرآن و آموزش خط، نحوه‌ی انجام تکالیف و پیگیری اولیا و... مواردی را بیان نمودند و بعد از آن سرکار خانم سعادتمندی معاون آموزشی دبستان توضیحاتی را در خصوص گزارش پیشرفت تحصیلی میان ترم اول (آبان‌ماه) دانش‌آموزان و چگونگی دریافت کارنامه از اپلیکیشن را برای اولیا بیان کردند و در ادامه سرکار خانم محمدنظر در مورد روند کار و فعالیت‌های کلاسی، طرح درس‌ها، مسابقات دانش‌آموزی و... بیاناتی ارائه کردند.

در انتهای جلسه جناب آقای کوهستانی مدرس موسیقی دبستان در خصوص تأثیر موسیقی در رشد فکری و جسمی و عاطفی دانش‌آموزان، برگزاری کلاس آموزش موسیقی و... صحبت کردند.

باتشکر از اولیای عزیزی که به موقع و فعال در جلسه حاضر بودند.

گزارش تصویری